Carrefour w Rzeszowie - lokalizacja, godziny otwarcia

# 9 kwietnia 2018

Cele oraz wartości

Najważniejszym celem sieci Carrefour jest stworzenie takiej oferty dla swoich klientów, dzięki której każdy znajdzie dokładnie takie produkty jakich szuka. W sklepach Carrefour powinni oni mieć duży wybór w dobrych cenach.

Każdy klient pojawiający się w sklepach Carrefour jest traktowany z ogromnym szacunkiem. Sieć ta robi wszystko, aby zakupy stały się nie tylko łatwym zadaniem, ale również przyjemnością.

Najważniejszymi wartościami, na bazie których Carrefour chce realizować swoje cele biznesowe, są pozytywne nastawienie, troska oraz zaangażowanie w każdym aspekcie działalności.

Kliknij tutaj aby zobaczyć aktualną gazetkę
sklepu: Carrefour

Carrefour na świecie

Sieć Carrefour, która działa już od ponad 50 lat na całym świecie, jest zdecydowanym liderem wielkiej dystrybucji, który tworzy standardy funkcjonowania. Jest to jeden z największych detalistów zarówno w samej Europie, jak i na rynkach azjatyckich czy Ameryki Łacińskiej.

Carrefour w Polsce

Sieć handlowa Carrefour z powodzeniem działa również w Polsce, starając się pozytywnie wpływać na jakość życia swoich klientów. Najważniejszy dla niej jest równoważny rozwój, na takich polach jak gospodarka, ekonomia oraz środowisko.

Dowiedz się w jakich godzinach pracuje Carrefour w Rzeszowie

-> Carrefour Express Rzeszów Aleja Tadeusza Rejtana 23, 35-315

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 7.00 - 21.00 Niedziela 9.00 - 21.00

-> Carrefour Express Rzeszów Obrońców Poczty Gdańskiej 14, 35-509,

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 8.00 - 19.00 Niedziela 8.00 - 16.00

-> Carrefour Express Rzeszów Obrońców Poczty Gdańskiej 30, 35-509

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 8.00 - 19.00 Niedziela 8.00 - 16.00

Historia

Swoją działalność na terenie Polski Carrefour zaczął w 1997 roku. Wtedy to otwarty został pierwszy sklep tej sieci w Łodzi. W tym momencie, w naszym kraju istnieje już 800 sklepów Carrefour. Są to zarówno hipermarkety, jak i supermarkety czy sklepy osiedlowe i specjalistyczne. Co więcej, firma Carrefour jest również właścicielem oraz zarządcą stacji paliw i centrów handlowych.

TZobacz