Godziny otwarcia i lokalizacja sklepu Leroy Merlin w Rzeszowie

# 10 kwietnia 2018

Leroy Merlin to firma założona w 1923 roku we Francji. Ta doskonale rozwinięta sieć sklepów budowlano-dekoratorskich w 1979 roku została stowarzyszona z Association Familiale Mulliez, która jest rodzinną grupą finansową. Z należących do niej firm branży budowlanej, w 2006 roku stworzono ADEO.

W Polsce, Leroy Merlin działa od roku 1994, natomiast dwa lata później w Piasecznie pod Warszawą powstał pierwszy market pod szyldem tej marki. Obecnie na terenie naszego kraju istnieje 55 sklepów Leroy Merlin. Za cel swojej działalności firma ta stawia sobie wspieranie swoich klientów w poprawianiu ich warunków mieszkaniowych.

To właśnie dlatego Leroy Merlin dba o to, aby w swoich marketach zgromadzić wszystkie produkty, które mogą okazać się przydatne w realizacji marzeń klientów. Oprócz tego, mogą oni zawsze liczyć na profesjonalne porady od obsługi marketów, dzięki czemu stworzenie idealnego ogrodu czy domu, oraz jego urządzenie stają się znacznie prostsze.

Gdzie znaleźć Leroy Merlin w Rzeszowie?

-> Krasne 20a 36-007 Krasne k. Rzeszowa

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek 06:00 - 21:00

Sobota 07:00 - 21:00

Niedziela 09:00 - 20:00

Z oferty marketów Leroy Merlin Polska można korzystać bez wychodzenia z domu. Sklep internetowy www.leroymerlin.pl, prowadzony przez tę firmę proponuje swoim klientom aż 63 tysiące wszelkiego typu produktów, dzięki którym urządzić można swój dom oraz ogród. Do firmy Leroy Merlin należy też serwis www.oferia.pl, przy pomocy którego w bardzo łatwy sposób można wyszukać wszelkiego typu fachowców. Oprócz tego, dzięki Leroy Merlin można również skorzystać z serwisu o tematyce wnętrzarskiej, działającego pod adresem www.domzpomyslem.pl.

Zobacz promocje Kosiarka elektryczna Gardenic

Nagrody

Wieloletnie doświadczenie oraz dbałość o satysfakcję klientów sprawiają, że Leroy Merlin otrzymuje wiele nagród. Firma ta świetnie wypada też we wszelkiego rodzaju badaniach, które sprawdzają zadowolenie klientów z obsługi i produktów, oraz popularność tejże marki. Oprócz tego, Leroy Merlin otrzymuje bardzo dobre oceny w programach, w których oceniane są standardy działania firmy jako pracodawca i firma odpowiedzialna społecznie.

TZobacz